Podsumowanie sezonu rocznika 2002

W obecnych rozgrywkach rozegraliśmy 14 spotkań wygraliśmy 6 przegraliśmy 6 i zremisowaliśmy dwa,co dało nam szóste miejsce i jak wszyscy wiemy spadek z ligi która liczyła 8 zespołów.
W każdych normalnych okolicznościach takie wyniki dały by środek tabeli niestety….nie w naszej.Nasza liga była pełna niespodzianek,nie wiarygodnych wzlotów i upadków różnych drużyn.
Co ciekawe i paradoksalne w zeszłym sezonie(w mniej wymagającej lidze)zdobyliśmy 16 punktów co dało nam….utrzymanie.To tylko pokazuje jaka wyrównana liga była w tym roku.
Nie zgodzę się z tym co mówią nie którzy”wystarczyło wygrać z Sierpcem” bo ja odpowiem cieszmy się,że chłopcy wyrwali zwycięstwo w Wołominie…..taka jest piłka nie zawsze lepszy jest górą.
To co martwi to fakt ,iż nasz zespół stracił stanowczo za dużo bramek to pokazuje nad czym musimy pracować.Nie jest wytłumaczeniem też,że co chwila byliśmy zmuszeni grać w zmienionym składzie(kontuzje).
Pamiętajmy wszyscy zawodnicy,rodzice i ja jako trener „ZWYCIĘSTWA MOŻNA SIĘ NAUCZYĆ….PORAŻKI TRZEBA”Oczywiście każdy chce wygrywać ,ja też,ale jak się nie nauczymy przegrywać, a co najważniejsze podnosić się i wracać jeszcze mocniejszym po porażkach,to w żadnym sporcie nie damy rady funkcjonować!!!!!
Tak więc chłopcy przeżyliśmy kilka awansów,to i spadek przeżyjemy(wiem nie jest to łatwe,dla mnie również)ale porażka jest składową sukcesu więc głowa do góry i jedziemy dalej!!!!!
DZIĘKUJĘ WAM BARDZO ZA CAŁY SEZON!!!!!

Skomentuj