Zimowy obóz sportowy 2019 (informacje dla rodziców)

W dniach od 26 styczeń do 02 lutego 2019 roku odbędzie się obóz sportowy dla zawodników naszego klubu.  W zgrupowaniu wezmą udział chłopcy z roczników 2010 ,2009 ,2008,2007.2006 i 2005 .  Miejscem zakwaterowania będą ośrodki wypoczynkowe „Harnaś” i „Silver”  w miejscowości Zawoja. Wyjazd dwoma autokarami 26 stycznia (sobota ) godz.6.00 z parkingu klubowego przy ul.Górczewskiej 56/60 .Planowany powrót 02 lutego ok.godz.16.00 również na parking klubowy.

Program obozu uwzględnia naukę i doskonalenie jazdy na nartach ,gry i zabawy na śniegu , zajęcia piłkarskie na hali sportowej , gry i zabawy świetlicowe , zajęcia teoretyczne,wyjazd do parku wodnego ( opcjonalnie ).

Co należy zabrać na wyjazd : kurtka i spodnie  na narty , skarpety narciarskie ( mogą być getry piłkarskie) ,ciepłe rękawiczki , czapkę , odzież termiczną , dres , buty zimowe , strój sportowy do trenowania na sali , buty sportowe na salę,piłkę nożną , ręcznik, klapki , przybory do mycia, kąpielówki. Pozostałe rzeczy proszę spakować swoim pociechom wedle uznania.

Narty , buty narciarskie i kaski zostaną wypożyczone dla dzieci na miejscu.( Jeżeli ktoś ma swój kask i gogle , to proszę zabrać na obóz).

O szczegóły proszę pytać bezpośrednio trenerów swoich dzieci.

Trener   Jarosław Lewandowski

Skomentuj